Gizlilik ve Güvenlik

www.gelenalsin.com , öncelikle üye ve müşterilerine daha güvenli bir ortam oluşturmayı ilke edinmiş bir site olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar:

- E-mail adresiniz ve kişisel bilgileriniz  hiç bir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belli zamanlarda www.gelenalsin.com ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla bu bilgiler sadece www.gelenalsin.com tarafından kullanılabilecektir.

- Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, ancak müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

- Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, yalnızca sizin tarafınızdan tüm bilgiler değiştirilebilir. Başka bir üyenin sizin bilgilerinize ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

www.gelenalsin.com kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri üyelik bilgileri adı altında sizden istemeyecektir. Alışveriş sırasında www.gelenalsin.com çalışanları dahil olmak üzere hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görmeyecektir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir.

Acar Bilgisayar Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.